Aborcja za granicą

Tak jak w tytule, przymierzam się do zabiegu aborcji za granicą. Problem w tym, że nie potrafię się zdecydować na konkretną klinikę a tym bardziej kraj. Wiele wyczytałam klinikach w czechach i słowacji. Bardziej przekonują mnie kliniki czeskie ze względu na niższe koszty i mniejszą odległość. Bardzo proszę o informacje, jaki kraj wybrałyście na zabieg i czy wszystko przebiegło bez żadnych problemów.

14 odpowiedzi do “Aborcja za granicą

  1. Wybrałam klinikę w czechach – taniej i bliżej. Przed zabiegiem się obawiałam jakiegoś oszustwa, ale na szczeście wszystko przebieglo jak należy. Transport miałam darmowy z Krakowa co było dla mnie niezwykle przydatne i praktyczne, zwłaszcza, że nie chciałam by cała rodzina się o tym dowiedziala…

    1. To zależy w którym tygodniu jesteś… ja byłam w trzecim jak zadzwoniłam i musiałam czekać do szóstego tygodnia ciąży żeby kwalifikować się do zabiegu jak już mogłam przyjechać to dostałam termin z dnia na dzień, ale zawsze lepiej dzwonić wcześniej 🙂
      byłam w stonavie

  2. Hej, ja może nie z tej samej, ale z podobnej beczki. Poszukuję miejsca, w którym bezpiecznie będę mogła poddać się sterylizacji, ale nie w postaci podwiązania jajowodów, a sterylizacji histeroskopowej, czyli nieodwracalnej. Sęk w tym, że trudno mi znaleźć namiar na klinikę, która ten zabieg wykonuje. Czy ktosia wie, dokąd uderzać w takich przypadkach?

  3. Ja też się zastanawiałam gdzie jechać i którą klinikę wybrać zadzwoniłam do kilku i ostatecznie wybrałam gynprivat w Brnie. Konsultantka na miejscu miła i pomocna, wszystko bez stresu i pośpiechu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *