36 odpowiedzi do “Klinika aborcyjna Ostrava

 1. Chciałabym się podzielić tym co mnie spotkało w klinice Gynet w Ostrawie. Po przyjeździe okazało się że jest duży problem z komunikacją i personel nie ma nikogo kto mówi w języku polkom choć trochę. Następnie wypełnianie dużej ilości dokumentów. Panie upchane jedna za drugą na szybko. Duże zamieszanie ogólnie . Brak czasu na jakąkolwiek minimalną rozmowę. Część personelu cały czas bez rękawiczek. Pielęgniarki jakieś niemiłe pewnie przez problem z komunikacją. Rozumiem że chcą zarabiać na Polkach ale dobrze by było żeby podnieśli trochę standardy.

  1. Ja dodam do tego jeszcze wredną pielęgniarkę blondynę . Bardzo nieprzyjemna, dość że człowiek w takiej stresującej sytuacji to jeszcze musi znosić takie wredne babsko.

 2. Czy mogę prosić o kontakt i więcej informacji. Też chcę jechać ale bardzo się boję i szukam kogoś kto by mógł powiedzieć coś więcej na ten temat

  1. Byłam i o ile strona internetowa ok i konsultacje to już sama klinika słaba.
   dziwne podejście do pacjentta.
   drugi raz bym tam nie pojechała

  1. nie wiem którą polecić ale na pewno nie polecę gynet w ostravie
   Po takiej klinice liczyłam na jakiś standard.
   a tu kompletny brak przygotowania w kierunku pacjentek z Polski.

 3. Witam czy ktoś był ostatnio w gyneklinik na usunięciu ciąży jak to wygląda jakie dokumenty są potrzebne i jak z przekroczeniem granicy i testami a jeżeli chodzi o transport ich to jak to wygląda ?

 4. Posluchajcie wczoraj zrobilam aborcje w czechach w Gyneklinik. Jestem zachwycona nic nie boli, profesjonalnie milo i czysto. Wiecej strachu niz to warte. Myslalam ze zemdleje przed zabiegiem ze strachu czekalam na nia 2 tyg to byly najgorsze dni jakie pamietam w moim zyciu. Nie warto sie tak bac bo tylko zdrowie moje na tym ucierpialo a naprawde nie ma powodu. Trzymajcie sie i pisze to bo naprawde wiem jak to jest a chce wam dac otuchy. To jest skandal ze pl nie moza tego zrobic i trzeba kechac 360km zeby wyjechac zaledwie 15km za granice polski i wykonac zabieg ktory trwa laczjie z usg i dokumentacja 2h. Sam zabieg natomiast kolo 15 minut. Nasz rzad jest tragiczny. Trzymajcie sie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *