Tabletki Poronne Czechy

Kiedy usłyszałam, że w Polsce trudno jest dostać pigułki aborcyjne, nie byłam zdziwiona. Istnieje wiele barier, które utrudniają kobietom dokonanie aborcji za pomocą tabletek. Pierwszą barierą jest brak informacji o tym, jak uzyskać dostęp do aborcji i skąd wziąć pigułki aborcyjne. Drugą barierą jest strach przed byciem ocenianym przez rodzinę, przyjaciół i społeczeństwo polskie. Dlatego chciałabym zapytać kobiet na tym forum jakie mają doświadczenie z kupieniem tabletek poronnych w Czechach? Jaki jest koszt tabletek poronnych?

Jeżeli ktoś nie może udzielić informacji o tabletkach wczesnoporonnych w Czechach to proszę napisać na maila [email protected]

8 odpowiedzi do “Tabletki Poronne Czechy

 1. Nie dajcie się OSZUKAĆ
  Też chciałam wziąć tabletki i mieć wszystko z głowy…
  Zadzwoniłam do jednej klinik i odebrał jakiś pan Michał, który zaproponował mi tabletki poronne i wysłał mi link do strony na której miałam je zamówić do czego z resztą mnie namawiał nie pytając o nic tyko stwierdzając że jest to w pełni bezpieczne i że mnóstwo kobiet robi to w ten sposób…. Całe szczęście dla mnie i mojego zdrowia że zdecydowałam się zadzwonić do innej kliniki i spytać o tabletki.
  Pani ,która odebrała powiedziała że nie sprzedają tabletek i że ten sposób nie jest bezpieczny i zaczęła zadawać pytania…. o choroby, leki, grupę krwi ( mam ujemną ) i który to tydzień ciąży ….
  Byłam w 8 tygodniu i dowiedziałam się że tabletki jak już ktoś bardzo chce można przyjąc do 5 tygodnia bo pózniej są nieskuteczne i można trafić do szpitala !! w dodatku przy mojej grupie krwi która jest ujemna nie mogę przyjąc tabletki z powodu konfliktu serologicznego! czego tamten facet mi nie powiedział tylko namawiał do tabletek….
  Końcowo zdecydowałam się na zabieg w klinice czego nie żałuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *