56 opinii o “Dokonałam aborcji forum

 1. Każda kobieta powinna miec wybór, ważne żeby wyciągnac wnioski i żeby niechciana ciąża się nie powtórzyła. osobiście nie miałam takiej sytuacji, jednka nie potępiam kobiet, które tak zrobiły

 2. Usunełam ciąże w Czeskiej klinice w Gyneklinik w Ostavie , wszystko przebiegło ok, bez komplikacji

  Lepiej urodzic dziecko i oddac do adopcji?! Nie sądze!

 3. Teraz coraz łatwiej zabić płod np. przy pomocy tabletek. Szkoda tylko ze tabletki ze stron jak tabletka – poronna czy woman on waves nie działają.. Oszustwo i totalna ściema!!!!

 4. moja rodzina jakby się dowiedziała że usunełam ciąże to byłby horro w domu, najpierw ukrywałam ciąże a jak chciałam usunąć to było już za późno.. mimo dobrego zabezpieczenia podczas sexu los splatał mi figle

 5. Ja usunełam ciąże w Czech bo mój parnter nie chciał dziecka w ogóle. Ja na początku się ucieszyłam, ale jego reakacja była dla mnie barierą nie do przejścia. dziecko jak przychodzi na swiat ma być kochane i chciane a u nas by tak nie było.
  czy jest mi źle z tą decyzją? nie, zabicie kilku komórek i płodu nie jest przestępstwem.
  żywego dziecka które stoi przed Tobą już tak, ot taka różnica

 6. Chce podjąć się aborcji w najbliższym czasie. Ale byłam już u lekarza. Mam kartę ciąży założoną, jestem aktualnie na l4… Co będzie po aborcji? Co powiedzieć lekarzowi prowadzącemu? Co z l4?

 7. Witam . Jest może ktoś po takim żabiego i może mi powiedzieć jak to wyglada czy są potrzebne jakieś badania . Nie mogę się dodzwonić dlatego pytam . Z góry dziękuje za odp.

 8. Jestem w podobnej sytuacji.
  Według wyliczeń jest to 4-5 tydzień.
  Przez to, że mam tyłozgięcie macicy konsultant doradził, aby zrobić zabieg bliżej 9 tygodnia.
  Koszt to 2000 tys, przy okazji będę zakładać wkładkę. mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i w 100% się uda.

 9. Usuwałam ciąże w 8 tyg w klinice w Czechach Stonava. Bardzo polecam. Budynek czysty, sterylny, z zewnątrz odświeżony. Personel miły i pomocny, całość ok 1h20min. Wywiad, zgody, platnosc, szatnia, zabieg. Bardzo bardzo polecam.

 10. Witam. Jestem po trzech cesarkach. Moje pytanie czy któraś z was miała zrobiony zabieg po cesarce ? Przez tel mówią że dopiero na miejscu, po usg lekarz zdecyduje o zabiegu. Czy nie pojadę na darmo?

 11. Witam chciała bym pojechać usunąć ciszę, czy mogła by któraś z Was napisać do mnie i opisać jak było przed i po ? Bardzo siebie A nie mam innego wyjścia 😩😩

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.