Klinika ginekologiczna Czechy opinie

Przeczytałam na pewnych stronach, że sa kliniki ginekologiczne w Czechach. Podobno można tam usunąć ciąże. Ktoś poleci mi konkretną klinikę lub jakieś sprawdzone opinie?

Jak któraś z Was nie chce podawać tu informacji to podajcie swoje maile.

31 opinii o “Klinika ginekologiczna Czechy opinie

  1. Na pewno NIE POLECAM klinik we wiedniu.. sa tragiczne, jak tam przyjechałam się załamałam. wrociłam, czym prędzej pojechałam do kliniki do Czech i usunęłam ciąże.

  2. Na pewno w Ostravie i Stonavie sa kliniki. Nie wiem która jest lepsza. moja znajoma finalnie nie zdecydowała się na usuwanie ciąży, okazało się, że jest już w 16 tygodniu ciazy więc za późno.

  3. To są po prostu czeskie kliniki aborcyjne (najcześciej). Akurat wiem o nich całkiem sporo, miałam usuwaną ciąże w Ostravie. Co mogę Ci powiedzieć? Im szybciej, tym lepiej. Cały zabieg trwał 10 minut, personel sprawnie mówi po polsku. Lekarz też.
    Płacisz w polskich złotych.

  4. Witam, jak jest z przejściem przez granicę z Czechami. Wybieram się tam na zabieg i nie wiem jak to teraz wygląda w czasie pandemii dodam że nie jestem zaszczepiona.

  5. Ja byłam na początku stycznia w klinice stanova. Przez granice wjeżdża się teraz jak do innego miasta. Personel bardzo miły, wszystko szybko i sprawnie po godzinie byłam już w samochodzie w drodze powrotnej do Domu. Konsultantka na miejscu mówi po polsku z lekarzem tez można się dogadać. Polecam tą klinikę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.