Do którego tygodnia można usunąć ciążę w Czechach?

Dzień Dobry,

proszę o informację do kiedy można usunąć ciążę w klinice w Czechach? Jest wiele informacji w Internecie i już sama się gubię. Niektórzy twierdzą, że zabieg usunięcia ciąży jest możliwy dopiero od 4 tygodnia (?) czy to prawda? Bardzo proszę o pomoc.. jestem w 3 tygodniu i boję się usuwania ciąży w Czechach. Jednak urodzenie dziecka to nie moja bajka a test ciążowy pozytywny.

10 odpowiedzi do “Do którego tygodnia można usunąć ciążę w Czechach?

  1. Ciążę można przerwać do 12 tygodnia ciąży. Po dokonaniu aborcji metodą próżniową najczęściej ma się obolały brzuch + lekkie krwawienie. Generalnie w tym samym dniu jedzie się do domu.

  2. Na pewno odradzana jest aborcja farmakologiczna. Jeżeli chcesz już poddać się aborcji w Czechach, to możesz to zrobić do 12 tygodnia, wtedy omija Cię odpowiedzialność karna. Podczas przerwania ciąży nic nie czujesz.

  3. Witaj Anonim, aborcja w Czechach jest bezbolesna, nie masz czego się obawiać. Najlepiej zadzwonić do konsultantki kliniki w miejscowości Stonava, która odpowie na każde pytanie. Konsultantki mówią w języku polskim.

  4. Do zabiegu musi być rozpoczęty 6 tydzień i wykonują do 12 tygodnia jeżeli chodzi o czechy i słowację ale w holandii robią chyba do 24 tygodnia ale cena też już wysoka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *